Şok 25 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 25 Mayıs Çarşamba tarihli indirimli ürünlerin buunduğu aktüel katalog yayında. Ramazan ayının yaklaşması ile beraber muhteşem indirimli ürünler Şok mağazalarında sizleri bekliyor.

Şok 25 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 25 Mayıs 2016 aktüel ürünler kataloğu muhteşem indirimli ürün süprizleri ile birlikte yayınlandı. Her hafta olduğu gibi yüzlerce ürün çeşitinde yine fevkalade indirimler bulunan bir broşür görmekteyiz. Özellikle gıda ürünlerinde çok cazip indirimli ürün fırsatları yeni haftada Şok marketlerde satışa sunuluyor olacak. 25 Mayıs 2016 tarihli Şok aktüel kataloğunda Ramazan ayının yaklaşması ile Hoş geldin on bir ayın sultanı sloganıyla satışa sunulacak ürünleri sakın kaçırmayın. Özellikle hesaplı alışveriş yapmak isteyen dar gelirli vatandaşların uğrak yeri haline gelen Şok mağazalarında ürün çeşitliliği sayesinde aynı ürünü farklı markalarda çok daha uygun fiyatlara bulmak mümkün olmakta. Rakiplerine göre çok daha fazla üründe indirim kampanyaları sunan Şok marketlerinde ramazan ayında oldukça işinize yarayacak hem fiyatı hemde kalitesi ile rağbet görecek fırsat ürünü ise; Akel Davul Fırın olacağını düşünüyoruz. 40cm boyutlarında aliminyum tepsisi bulunan, seçili rezistans kontrolü, kablo sarma aparatı, ön gözetleme camı ve 25lt iç hacimi bulunan bu ürün üretici tarafından 2 yıl garantisi bulunmaktadır. İstediğiniz takdirde kredi kartlarına 8 taksit imkanı ile satın alabileceğiniz bu ürünün fiyatı ise Şok marketlere özel 64,90 TL olarak belirlenmiş. Şok Market 25 Mayıs 2016 tarihli indirim katlaloğunda 3 boyutlu nevresim takımı, çaydanlık, Sinbo marka mikser, Alcatel 2007 X cep telefonu, Lav bardak setleri gibi ürünlerde çok cazip indirimli fiyatlar sizleri bekliyor olacak. Kaçırılmayacak indirimli ürün fırsatlarının bulunduğu 25 Mayıs Şok aktüel ürün kataloğundaki %50 lere varan indirim bulunan ürünlerden alabilmek için acele edin. Sınırlı stok ve renkte satılacak bu ürünlerden alabilmek için fırsat tarihi erken saatlerde Şok marketlerine uğramayı unutmayın.

ŞOK Market 25 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler

 • Lale

  Aynanın modeli çok hoş ne zamandır bunları çok görüyorum almak nasip olmadı en kısa zamanda alacağım Şoktan

 • Hande

  3D Boyutlu nevresim takımı harika çok istiyodum ama pahalıydılar . Ama burda 80 tl çok uygun hemen alacağım . Harika ürünler ŞOK

 • Emine

  Akyıldız Çaydanlığın şekli çok hoş, asla kaçırmam.

 • Feride

  35 Tl e 2 yıl garantili mikser mi harika. Her zaman böyle harika ürünler yakalamak mümkün yeterki kaçırma ☺

  • Leyla

   Size katılıyorum böyle uyguna böyle kaliteli ürünler başka nerde bulunur . ☺

 • Sena

  İkinci bir telefon olarak kullanılabilir önceden kullandım çok dayanıklı ve uygun fiyat gelsin alırım sanırım