Şok 26 Ağustos 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok market 26 Ağustos Çarşamba günü aktüel ürünler kataloğunda kaliteli ürünler ve dev indirim fırsatları sizleri bekliyor. Bu haftanın şok market indirim ürünlerini kaçırmayın

Şok 26 Ağustos 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 26 Ağustos Çarşamba günü aktüel ürünler kataloğunda kaliteli ürünler, cazip fiyatlar sizleri bekliyor. Fabrikadan halka; birbirinden marka ürünler ve dev indirimleri ve ürünleri müşterisinin beğenisine sunan Şok market bu haftada bir hayli iddialı. Detaylar ve görsel broşürlerin yer aldığı ürün incelememize sizleri daha fazla merakta bırakmadan başlayalım. Bu hafta Şok market geniş ürün yelpazesinden oluşan 4 sayfalık bir broşür hazırlamış. Dört sayfalık broşürün geneline baktığımızda gıda ve mutfak gereçlerine ağırlık verilmiş. Sizler için Şok market aktüel ürünler kataloğunda inceleyeceğimiz ilk ürün SEG Uydu Alıcılı Led Tv oluyor. 32’’ Geniş ekranı ve 1366×768 ekran çözünürlüğüyle muhteşem bir Televizyon izleme keyfi sunan bu televizyon, 2 yıl Vestel güvencesi altında olup, ayrıca yanında duvar asma aparatı da hediye olarak verillmekte. Stoklarla sınırlı olan bu muhteşem ürüne 649,00 TL’ye ister peşin ister 72,11 TL x 9 Taksit imkanı ile sahip olabilirsiniz. Bu haftanın çok satacağını düşündüğümüz bir diğer ürün ise Çay tiryakilerinin ilgisini çekeceğini düşündüğümüz oldukça kullanışlı Sinbo Elektikli Çay seti oluyor. İster ofiste, ister evde dilediğiniz her yerde eşsiz bir çay keyfi yaşamak istiyorsanız Sinbo Elektikli Çay seti ile en lezzetli çaya kısa sürede sahip olabilirsiniz; dilerseniz birden fazla amaçla da kullanabilirsiniz. Demlik ve su ısıtıcı olmak üzere iki kısımdan oluşan bu fırsat ürünü Şok markete özel 59 ,90 TL ye sahip olabileceksiniz. Ürün kataloğunda inceleyeceğimiz son ürün ise; Powerbank 4.400 mah taşınabilir şarj cihazı oluyor. Micro USB girişi olan tüm akıllı cep telefonları ve iPad&Galaxy tablet ile uyumlu olan bu taşınabilir harici pil, sizlere ihtiyaç duyduğunuz her anda ekstra pil ömrünü sunuyor. Powerbank 4.400 mah ile artık jarj derdine son! Gün içerisinde telefonunuzu 2 kez ful şekilde doldurabileceksiniz. Oldukça kullanışlı bu harika ürün 24,90 TL’lik indirimli fiyatıyla bir hayli ilgi görecek gibi. 26 Ağustos kataloğunda yer alan diğer ürün ve indirimleri merak ediyorsanız broşürlere mutlaka bir göz atın.

ŞOK Market Bu hafta öne çıkan ürünler:

  • SEG Uydu Alıcılı Led Tv
  • Sinbo Elektikli Çay seti
  • Powerbank 4.400 mah
  • Paşabahçe 3’lü kase set
  • Paşabahçe sürahi set
  • Paşabahçe renkli çay takımı 12’li
  • Kanatlı kurutmalık
  • Kase ve çerezlik çeşitleri
  • Çamaşır selesi ve sepeti

ŞOK 26 Ağustos – 1 Eylül Arası Aktüel Ürünler Kataloğu

Önemli Not:

Şok Aktüel ürünler 26 Ağustos, 27 Ağustos, 28 Ağustos, 29 Ağustos, 30 Ağustos, 31 Ağustos, 1 Eylül 2015 tarihlerinde geçerlidir.