Şok 27 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 27 Temmuz 2016 Çarşamba gününe özel hazırlanan ve muhteşem ürün kampanyalarının bulunduğu indirim kataloğu yayınladı. Yeni haftada Şok marketlerde kaliteli marka ürünler cazip fiyatlara satışda.

Şok 27 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 27 Temmuz Perşembe tarihli aktüel ürünler kataloğunda birbirinden güzel ve bilindik markaların fırsat ürünleri avantajlı fiyatlara satışa çıkıyor. Her hafta olduğu gibi bu haftada yüzlerce indirimli ürünü mağazalarında sergileyen Şok Marketler zinciri rakiplerine göre çok daha fazla ürün çeşitinde indirimler sunmaya devam ediyor. Hesaplı alışveriş yapmak isteyen vatandaşların uğrak yeri haline gelen Şok marketlerinde 27 Temmuz günü indirimli ürünleri piyasaya göre çok daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Şok 27 Temmuz 2016 günü öne çıkan fırsat ürünleri ise şunlar; Sinbo çok fonksiyonlu el mikseri, Elvision Uydu alıcısı, 4 Kapaklı çok amaçlı dolap, Jova Emaye çaydanlık, Etermity tava 24 cm, Sanat çizim kanvas çanta, Ahşap Bank Havluluk, Amigo çerez çeşitleri, 25 TL üzeri alışverişlerinizde Bahçıvan 700 gr Kaşar peyniri 10,00 TL gibi ürünlerde çok cazip indirimli fiyatlar yeni haftada Şok mağazalarında.

Şok mağazalarının haftalık olarak yayınladığı indirimli ürün kampanyalarının bulunduğu kataloğu takip eden vatandaşlar kaliteyi ucuza almaya devam ediyor. Katalogda bulunan tüm bu ürünler 27 Temmuz Şok mağazalarında stoklarla sınırlı sayıda satışa sunulacak olup yoğun ilgi ve talepden dolayı kısa zamanda tükenecektir. Şok marketlerde 27.07.2016 tarihli indirim günlerindeki kampanyalı ürünlerden satın alabilmek için fırsat tarihi ilk günü erken saatlerde Şok mağazalarına uğramayı unutmayın.

ŞOK Market 27 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler