Şok 28 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 28 Eylül 2016 gününe özel cazip indirimlerin yer aldığı aktüel ürün kataloğu yayınlandı. Şok Market fabrikadan halka hepsi iyi marka sloganı ile müşterilerine muhteşem fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Şok 28 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Market 28 Eylül Çarşamba günü mağazalarında indirimli olarak satışa çıkaracağı fırsat ürünleri belli oldu. Her hafta olduğu gibi bu haftada müşterilerinin istemiş olduğu pek çok üründe cazip indirim kampanyaları hazırlamaya devam ediyor. Özellikle hesaplı ve indirimli alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar Şok marketlerinin haftalık olarak yayınladığı aktüel ürün kataloglarını takip ederek kalite ürünlere piyasaya göre çok daha ekonomik fiyatlara sahip oluyor. Şok 28 Eylül indirim kataloğunda her evin ihtiyacı pek çok ürün çeşitinde muhteşem indirim kampanyalarının olduğunu görüyoruz. İşte Şok mağazalarında bu hafta satışa çıkacak ürünleri sizler için paylaşıyoruz.

Şok 28 Eylül 2016 tarihli indirim kataloğundaki dikkat çeken fırsat ürünler ise; Sinbo Tost Makinesi, Sinbo Saç Düzleştirici, Cem İkiz Tava 32 cm, Cem Valcano 26 cm Krep Tavası, Seramik Balık Tabak 33 cm, Ankastre Fırın Dolabı, Bahçıvan Labne 1 Alana 1 Bedava, Sensodyne Çok Yönlü Koruma Diş Macunu 75ml + Diş Fırcası Seti ve Tüm Sıvı Deterjan Çeşitlerinde %25 İndirim ve pek çok daha fazla ürün avantajlı fiyatlarla yeni haftada Şok mağazalarında satışa sunuluyor olacak.

Şok Market yeni hafta aktüel ürün kataloğundaki %50 ye varan indirimler sayesinde vatandaşlar hesaplı fiyatlara alışverişlerini yapabilecek. 28 Eylül 2016 Şok Market indirim broşürlerinde yer alan ürünler her mağazaya sınırlı sayıda ve renkte gönderilecek olup yoğun ilgi nedeniyle hızlıca tükenecektir. Beğendiğiniz ve ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilmek için erken saatlerde Şok mağazalarına uğramayı unutmayın. En güncel Şok Market aktüel ürün kataloglarından haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

Şok Market 28 Eylül 2016 Aktüel Ürün Katalogları

  • Pelin

    Fırın dolabını ilk defa gördüm ve sırf merak yüzünden alıp deneyeceğim 🙂

  • Merve

    Elektrikli cezve benim gibi kahve yapamayanlar için ideal en kısa sürede harika sonuç

  • Feride

    Wow tost makinesini aldım denedim ve bayıldım hala marketde kalmışsa ilk işiniz onu almak olsun 🙂