Şok 29 Temmuz 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok market 29 Temmuz aktüel ürünler kataloğundaki indirimleriyle cebinizin dostu olmaya devam ediyor. Katalogdaki muhteşem indirimli bu ürünleri kaçırmak istemeyeceksiniz.

Şok 29 Temmuz 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 29 Temmuz 2015 aktüel ürün kataloğunda yeni haftada da indirimli fırsat ürünlerini ayağınıza kadar getiriyor. Bu hafta sizler için bir hayli kullanışlı ve indirimli birçok fırsatı sizlerin beğenisine sunan Şok market Aktüel ürün kataloğundaki ilk fırsat ürünü; Her eve lazım A+ sınıfı enerji dostu SEG Mini buzdolabı oluyor. Ggeniş kullanışlı iç hacmi, yüksek seviye enerji tasarrufu, küçük ve portatif bu, çevre dostu bu muhteşem fırsat ürününe 120 TL gibi çok uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Üstelik bu ürün 2 yıl Vestel garantisi bulunmaktadır. Cebinizin dostu şok markette bu fırsat ürününe vade farksız 9 taksit ödeme kolaylığıylada sahip olabilirsiniz. Haftannı öne çıkan bir diğer ürünü ise; PHILIPS Azur Buharlı Ütü oluyor. Ürünün teknik özelliklerini inceleyecek olursak; kırışıkları yok eden Steamglide taban,  Çift etkili kireç önleme sistemi ile daha az kireç tutma, 45 gr/dik buhar, 160 g şok buhar sayesinde daha kaliteli ütü yapabileceğiniz bu ürün sadece Şok markete özel 149,90 TL fiyata satışa sunulmuş. Hem marka tanınmışlığı hem de ürünün teknik özelliklerine bakıldığında bu fiyata bu ürün kaçmaz. Şok aktüel kataloğunda ilgi çekecek bir diğer ürün ise; 3′ lü Emaye saklama kabından oluşan bu ürün kire karşı leke tutmaz yüzey ve kolayca temizlenebilen bu harika ürün sadece ve sadece 19,95 TL‘ den satışda. Şok market 29 Temmuz diğer fırsat ürün ve indirimleri için aşağıda verdiğimiz kataloğa mutlaka bir göz atın.

ŞOK Market Bu hafta öne çıkan ürünler:

  • SEG Marka buzdolabı
  • PHILIPS Azur buharlı ütü
  • Emaye saklama kabı 3’lü
  • Çocuk şort atlet takımı
  • Lav taban boyalı tabak
  • Buldan koltuk örtüsü
  • Pilli küçük ev aletleri

ŞOK 29 Temmuz – 4 Ağustos Arası Aktüel Ürünler Kataloğu

Önemli not:

Şok Aktüel ürünler 29 Temmuz, 30 Temmuz, 31 Temmuz, 1 Ağustos, 2 Ağustos, 3 Ağustos, 4 Ağustos 2015 tarihlerinde geçerlidir.