Şok 3 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 3 Ağustos 2016 tarihli merakla beklenen aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Birbirinden kaliteli ve güzel ürünlerin yer aldığı indirimli aktüel ürün kataloğundaki fırsatları sakın kaçırmayın.

Şok 3 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 3 Ağustos Çarşamba günü mağazalarında satışa sunacağı fırsat ürünlerini duyurdu. Hafta içi ve hafta sonuna özel olarak hazırladığı aktüel indirim kampanyaları ile adından söz ettiren Şok marketleri yeni haftayada çok cazip indirim fırsatları ile giriş yapıyor. İndirimli alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar Şok mağazalarının haftalık aktüel ürün kataloğunu takip ederek pek çok kaliteli markaların ürünlerine %50 lere varan indirimlerle sahip olabiliyor. Piyasada satılan herhangi bir ürünü 3 Ağustos 2016 Çarşamba günü Şok marketlerinde çok daha ucuz fiyatlara bulabilirsiniz.

Şok 3 Ağustos 2016 günü öne çıkan fırsat ürünleri ise şunlar; Sinbo Yağ Ölçerli Dijital Baskül, Universal Şarj Aleti, Gezer Marka Bay / Bayan Terlik, Cook La Renkli Sunum Seramik Çeşitleri, Blitz 2’li Led Ampül, Sleepy Sensitive Islak Havlu 280 Yaprak, Gilette Erkek Tıraş Bıçaklarında %25 indirim, Lezita Cordon Blue 1 Alana 1 Bedava gibi ürünlerde yeni haftada şaşırtan indirimli fiyatlar sizleri bekliyor olacak.

Piyasaya satılan herhangi bir ürünü çok daha avantajlı fiyatlara Şok mağazalarında bulabilirsiniz. Çarşamba günlerine özel olarak hazırlanan aktüel ürün kataloğunu takip eden vatandaşlar yüzlerce kampanyalı ürünleri cazip fiyatlara satın alma imkanı bulabiliyor. Katalogda bulunan tüm bu ürünler Şok 3 Ağustos 2016 gününden itibaren reyonlarda yerini alacak olmakla birlikte stoklarla ve renklerle sınırlı olduğunu unutmayın. En güncel Şok Market aktüel ürün kataloglarından haberdar olmak için bizi takip edin.

ŞOK Market 3 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler

  • Feride

    Sarj aletleri uygun fiyatlara ayağımza geldi. Böyle fiyatlar kaçmamalı 🙂