Şok 31 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 31 Ağustos 2016 tarihli müşteriler tarafından merakla beklenen aktüel ürün kataloğu yayınlandı. Muhteşem indirim kampanyalarının yer aldığı yeni hafta Şok indirim kataloğundaki fırsatları kaçırmayın.

Şok 31 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Market 31 Ağustos Çarşamba gününe özel hazırladığı indirim kataloğunda muhteşem ürün fırsatları çok hesaplı fiyatlarla sizleri bekliyor. Kaliteli markaların ürünlerini her hafta mağazalarında %50 lere varan indirimli fiyatlara satışa sunan Şok marketleri yeni haftayada birbirinden güzel ve müşteriler tarafından talep edilen ürünleri mağazalarında satışa sunuyor. 31 Ağustos 2016 Şok Market aktüel ürün kataloğunda yüzlerce ürün çeşitinde muhteşem indirimler bulunuyor. Özellikle hesaplı ve uygun alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar Şok mağazalarının aktüel ürün kataloğunu takip ederek piyasada satılan herhangi bir ürüne çok daha uygun rakamlara sahip olabiliyor.

Şok 31 Ağustos 2016 tarihli indirim günlerinde öne çıkan fırsat ürünleri ise; Everest Sanal Gerçeklik Gözlüğü, Blitz Kablosuz Mouse, Vorson Micro Usb Şarj Cihazı, Rulo Santranç Takımı, Lisanslı Erkek Çocuk Çantası, Alo Beyazlar ve Renkliler için Toz Çamaşır Deterjanı, Barilla Makarna Çeşitleri ve Mutfak Gıda Ürünleri ve pek çok çeşit kaliteli üründe çok uygun avantajlı fiyatlar yeni haftada Şok marketlerinde sizleri bekliyor olacak.

Her çarşamba günlerine özel olarak hazırlanan Şok market aktüel ürün kataloğunda bu hafta rakip mağazalara göre çok daha fazla ürün çeşitinde indirim yapıldığını görüyoruz. İndirim denilince ilk akla gelen marketler zinciri olan Şok marketleri bu hafta okulların yakında başlayacak olması nedeniyle öğrencilere lazım olacak okul ürünlerinde ve gıda ürünleri ağırlıklı ürün kampanyaları düzenlemiş. Şok 31 Ağustos Çarşamba günü sınırlı sayıda ve renkte satışa çıkacak bu ürünlerden alabilmek için acele edin, stoklarla sınırlı bı ürün fırsatlarını kaçırmayın.

ŞOK Market 31 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler