Şok 4 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 4 Kasım aktüel ürün indirimlerinde bu hafta bomba gibi fırsatlarla dolu bir katalog karşımıza çıkıyor. Fabrikadan halka uygun fiyatlarla satış yapan şok marketlerdeki fırsatları kaçırmayın.

Şok 4 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok market 4 Kasım 2015 aktüel ürün kataloğunda bu hafta kaliteli markaların ürünlerine cazip fiyatlarla sahip olabileceksiniz. Şok market reyonlarında yerini alan bazı ürünleri sizler için araştırdık ürünler sadece uygun fiyatlarıyla değil kalitesiylede göz dolduruyor. Bir çok kaliteli ürünü ayağınıza kadar getiren Şok mağazaları, mağazacılık anlayışı sayesinde müşterilerinin her hafta broşürlerini takip etmesini sağlıyor. Şok mağazalarından aldığınız herhangi bir ürünün arızalı çıkması halinde ise ürünü anında birebir değiştirme imkanına sahipsiniz. Mevsimlere görede ürün satışı yapan şok marketler kış günlerine girdiğimiz şu günlerde ısıtıcı markalarınada broşürlerinde yer vermiş. Bu hafta inceleyeceğimiz ilk dikkat çeken fırsat ürünü; Kumtel Mini Quartz Şömine oluyor. Bu ürün diğer ısıtıcılara göre daha çok rağbet göreceğini düşünüyoruz. 2200 Watt, 4 ayrı ısıtma bölgesi, 3 ayrı güçte kullanılabilme imkanı, termostat, alarmlı devrilme emniyeti gibi özellikleri bulunan bu ürün şok marketlere özel 59,90 TL gibi cazip fiyatıyla ayrıca 2 Yıl üretici firma garantisi olmasıda cabası. Bu haftanın çok rağbet göreceğini düşündüğümüz fırsat ürünü; Greentech taşınabilir şarj cihazı olmakta. 10400 Mah gücünde olan bu ürünün çift USB çıkışı bulunmakta. 110mm x 72mm x 22mm küçük ebatları sayesinde piyasada ürünlere göre daha avantajlı. Mini usb kablosu dahil ve 2 yıl firma garantili olan bu ürünün fiyatı sadece ve sadece 49,90 TL ye şok marketlerde 04.10.2015 tarihinden itibaren satışda olacak. Haftanın son tanıtacağımız ürününü kaçırmak istemeyeceksiniz. SİNBO Narenciye sıkacağı şok marketlerde satışda olacak. 0,6 Lt kapasitesi, sessiz çalışma özelliği, şeffaf hazne ve tozlanmayı önleyi kapak, yüksek dönüş hızı gibi özellikleri bulunan bu ürün tam bir performans ürünü olarak karşımıza çıkmakta. 34,90 TL gibi uygun fiyata 7 Kasım 2015 tarihinden itibaren şok reyonlarında yerini alacak. Peşin fiyatına 6 taksitle satın alabileceğiniz bu ürünler stoklarla sınırlı olup, hızlıca tükendiğinden dolayı acele etmenizde fayda olduğunu hatırlatır, iyi alışverişler dileriz.

ŞOK Market Bu hafta öne çıkan ürünler:

  • Kumtel LX-6331 Fanlı ısıtıcı
  • Kumtel KS-2760 Mini Quartz şömine
  • Greentech Protatif şarj cihazı
  • Raks RCR-12 Kasrbon ısıtıcı
  • Sinbo Narenciye sıkacağı
  • Unipower 81′ li Led ışıldak
  • Çift kişilik çok amaçlı yatak örtüsü

ŞOK 4 Kasım – 10 Kasım Arası Aktüel Ürünler Kataloğu

Önemli not;

Şok Aktüel ürünler 4 Kasım, 5 Kasım, 6 Kasım, 7 kasım, 8 Kasım, 9 Kasım, 10 Kasım 2015 tarihlerinde geçerlidir.

  • Ayla K.

    Şok çok güzel ürünler getiriyor ancak her zaman bulamıyoruz. Bunlar bölgelere göremi geliyor, bazı ürünler bizim burdaki mağazalara gelmiyor çünkü