Şok 4 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Market 4 Mayıs yeni hafta aktüel ürün fırsatlarının yer aldığı kataloğunu yayınladı. Kaliteli ürünlere hesaplı fiyatlara sahip olmak için Şok mağazalarına uğramayı unutmayın.

Şok 4 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 4 Mayıs 2016 aktüel ürün indirimlerinin bulunduğu katalogda muhteşem fırsatlar sizleri bekliyor olacak. Market alışverişlerini uygun fiyatlara gerçekleştirmek isteyenler vatadaşlar Şok mağazalarına yoğun ilgi gösterecek. Her hafta müşterilerine sunduğu indirimlerli ürünler sayesinde en çok tercih edilen marketler zinciri olan Şok market bu haftada kaliteli markaların ürünlerinde muhteşem fırsatlar sunmaya devam ediyor. Birbirinden güzel ve kaliteli ürünlerin yer aldığı katalogda Anneler gününe özel süpürge, düdüklü tencere, dikiş makinesi, peçete takımları gibi hediye edilecek bir çok ürünü çok cazip fiyatlara Şok mağazalarında bulmanız mümkün olacak. 4 Mayıs Şok marketlerde hem fiyatı hemde kalitesi ile bayanlar tarafından yoğun talep edilecek fırsat ürünü ise; Sofram Düdüklü Tencere olacağını düşünüyoruz. 6 lt kapasite, 3 farklı pişirme valfi, otomatik kapak mekanizması, kaliteli paslanmaz çelik gövde ve kapak, ısının dengeli ve ekonomik dağılımını sağlayan ve bütün ocak tiplerine uyumlu kapsül taban gibi özellikleri bulunan bu ürün Şok mağazalarına özel 99,90 TL gibi bir fiyata sahip olmanız mümkün. İstediğiniz takdirte bu ürünü kredi kartına 6 taksit imkanı ilede satın alabilirsiniz. Haftalık Şok market ürün kataloğunu takip eden vatandaşlar kaliteyi ucuza almaya devam ediyor. Her evin ihtiyacı bir çok ürünü Şok Market 4 Mayıs kataloğında görmek mümkün. Katalogda bulunan ürünler sınırlı stok ve renkte satışa sunulak. Almak istediğiniz ürünler için acele edin, stoklarla sınırlı bu ürün kampanyalarını kaçırmayın.

ŞOK Market 4 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler

 • Hale

  Peçeteler hep lazım oluyor. Bu kadar uyguna bulmuşken kaçırmamalı hemen alacağım ☺

 • Seda

  Aynalı takı dolabı harika cidden kolaylık sağlıyor gelir gelmez alacağım ☺

 • Fadime

  Televizyonu araştırdım fiyat olarak gayet uygun. Gelir gelmez almayı düşünüyorum ☺

 • Hazal

  Beklediğim dikiş makinesi geliyor sonunda ☺ İnşallah fazla gönderirler yoksa burdaki A101 markete 1 tane geliyor bu ürünler kalmıyor sonra.

 • Feyza

  Speedy süpürgeyi bir arkadaşımda görmüştüm kısa bir zamanda işini hallettiğini görünce aradım ama bulamamıştım şimdi Şoka gelmesi harikaa ☺