Şok 5 Ağustos 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok market 5 Ağustos Aktüel Ürünler kataloğunda bu hafta siz değerli müşterilerinin ilgisini fazlasıyla çekeceğini düşündüğümüz birçok ürün ve indirimler bulunuyor. Fırsatlar için kataloğa bir göz atın.

Şok 5 Ağustos 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 5 Ağustos 2015 aktüel fırsatlar kataloğunda yeni hafta da gerçekten geniş ürün gruplarından oluşan birbirinden kullanışlı ihtiyaç ürünleri ve sıcak indirim fırsatları bulunuyor. Dört sayfadan oluşan aktüel ürün broşürü adeta bu haftaya indirimin dibine vurmuş gibi görünüyor. Uygun fiyatları ve kaliteli ürünleriyle Şok market aktüel ürün fırsatlarında bu hafta karşımıza ilk olarak 4,5 İnçlik ekrana ve dört çekirdekli işlemciye sahip olan Nokia Lumia 630 ekonomik bir fiyatla üstün bir deneyim için olağan üstü hızıyla sadece şok markete özel 439,00 TL gibi çok hesaplı bir fiyata satışa sunuluyor. Üstelik bu ürün de 2 Yıl Nokia garantisi altındadır. Stoklarla sınırlı olan bu muhteşem akıllı telefon bu fiyata kaçmaz. Haftanın öne çıkan sıcak fırsat ürünü ise; Luxor 40L600D 40’’ geniş ekrana sahip Smart Led Tv oluyor. Özel renk teknolojisi ile daha geniş yelpazede ve gerçek hayatta olabileceğinden en yakın nitelikte renk ve tonları sunarak daha canlı Televizyon izleme keyfini sizlere sunuyor. Geniş ekran, üstün görüntü kalitesi ve estetik tasarımıyla bu muhteşem Smart Led TV 899,00 TL ve kredi kartlarına 9 taksit imkanıyla adından bir hayli söz ettirecek gibi.  Üstelik 2 yıl Vestel Garantisi bulunmaktadır.  Şok market aktüel fırsat kataloğunda haftanın bir diğer dikkat çeken ürünü; 29 Lt geniş iç hacime sahip, kullanışlı menüsü ile 80 ila 320 derece ayarlanabilir, yemekleriniz hazır olduğunda zil uyarlı zaman ayarı bulunan KUMTEL KF 3125 fırın şok market güvencesiyle 79,95 TL gibi bir rakama satışda. Piyasaya göre en uygun fiyatı ayağınıza getiren Şok markette bu muhteşem fırsat ürünlerini kaçırmayın. Bu ürünleri kaçıran pişman olur.

ŞOK Market Bu hafta öne çıkan ürünler:

  • Nokia Lumia 630 Cep telefonu
  • Luxor 40L600D 40’’ Smart Led Tv
  • SEG 32SD5150 32’’ Led Tv
  • Kumtel Kf-3125 Defne fırın
  • Sinbo SHB-3082 Mini mutfak robotu
  • Taraftar T-shirt set
  • Taraftar Yüz Boyama kalemi
  • Paşabahçe vakumlu kavanoz 3 litre
  • Everyday Seramik tava

ŞOK 5 Ağustos – 11 Ağustos Arası Aktüel Ürünler Kataloğu

Önemli Not:

Şok Aktüel ürünler 5 Ağustos, 6 Ağustos, 7 Ağustos, 8 Ağustos, 9 Ağustos, 10 Ağustos, 11 Ağustos 2015 tarihlerinde geçerlidir.