Şok 6 Ocak 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Market 6 Ocak Çarşamba günü satışa sunacağı ürünlerin listelendiği aktüel indirim kataloğunu yayınlandı. Yeni yılın ilk Şok kataloğunda onlarca üründe muhteşem indirimler mevcut.

Şok 6 Ocak 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Market 6 Ocak Çarşamba günü satışa sunulacak ürünlerde muhteşem indirimli fiyatlar bulunmakta. Birçok kaliteli markanın ürünlerinde %50 lere varan indirimler yeni haftada Şok marketlerde sizleri bekliyor olacak. Her hafta yaptığı indirim kampanyalarıyla adından söz ettiren Şok mağazaları vatandaşın ilgi odağı haline geliyor. Hesaplı ve kaliteli ürün almak isteyen vatandaşlar Şok marketlerin her hafta yayınladığı aktüel ürün kataloğunu takip ederek piyasaya göre aynı ürüne çok daha fazla para ödemeden sahip olabiliyor. Türkiye’ nin en çok tercih edilen marketler zinciri olan Şok, yeni yıldada pek fazla üründe çok cazip indirimler bulunan bir kataloğu karşımıza çıkarıyor. Şok Market 6 Ocak Çarşamba günü yeni haftada satışa sunulacak ve fiyatıylada baya bir ilgi görecek fırsat ürünü ise; Philips Easy Speed Ütü oluyor. 2000 Wat gücünde, 20g/dk buhar, 90 gr şok buhar, yapışmaz taban, kullanım kolaylığı sağlayan ergonomik dizayn, 0,20 Lt su haznesi, kireç temizleme sistemi gibi özellikleri bulunan bu ürün 2 yıl Philips Türkiye garantisi bulunmakta olup Şok marketlere özel sadece ve sadece 64,90 TL fiyatıylada kaçırılmayacak fırsat ürünü olarak gözümüze çarpıyor. Şok marketlerden aldığınız bir ürünün arızalı çıkması durumunda, fişini saklamanız halinde birebir değişim yapabilirsiniz. Kış günlerine girdğimiz şu günlerde mevsimlik bir ürün olarak Kumtel marka delux ısıtıcı Şok marketlerde piyasa altında bir rakama satışa sunuluyor. 6 Ocak 2016 Çarşamba günü satışda olacak bu ürünler stoklarla ve renklerle sınırlı olup tüm Şok mağazalarında bulunmayabilir.

ŞOK Market 6 Ocak 2016 Aktüel Ürün Broşürleri

  • hatice oden

    Fiyatlari diger avm. Ye gore mesela bim. A101 bakarak yuksek buluyorum onlara karsilik fiyati asagiya cekerseniz. Cok sevinirim gidip oralardan alana kadar soktan alirim. Birde sizden ama cok onemli ricam var mersin toroslar ilcesinde cagdaskent mahalesinde agiz dis sagligi hastanesi civarinda olsun hic buralarda sok market yok. Bizim buralara en kisa zamanda acmanizi. İstiyoruz. Cok sevinirim. Mersinden. Yaziyorum.