Şok 6 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 6 Temmuz 2016 Çarşamba gününe özel mağazalarında satışa sunacağı indirim kampanyalarıyla dolu aktüel ürün broşürünü yayınladı. Şok marketlerde indirim fırsatları bitmek bilmiyor.

Şok 6 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 6 Temmuz tarihli aktüel fırsat kataloğunda muhteşem indirimli ürünler sizleri bekliyor olacak. Yeni haftada Şok marketlerde kaliteli markaların ürünleri %50′ lere varan indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor. Hesaplı fiyatlara alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar Şok marketlerin hafta içi ve hafta sonuna özel yayınladığı indirimli ürün kataloglarını takip ederek piyasaya göre aynı ürünü çok daha uygun rakamlara sahip olabiliyor. 6 Temmuz 2016 Şok Market aktüel ürün kataloğunda elektronik ürünlerinden, giyime, mutfak aletlerinden, gıda ürünlerine ve yaz aylarının vazgeçilmez dondurma çeşitlerine kadar birçok ürün cazip fiyatlara sizleri bekliyor olacak. Yeni hafta indirim kataloğunun hem fiyatı hemde kalitesi ile dikkat çeken fırsat ürünü ise; Sinbo Döküm Tost Makinesi oluyor. Geniş pişirme alanı, ayarlanabilir sıcaklık kontrolü, kilitleme mandalı, teflon kaplama aliminyum döküm plak, yağ damlama tepsisi ve temizleme fırçası, paslanmaz çelik yüzey ve hızlı ısınmaya az enerji gibi özellikleri bulunan bu ürün Şok mağazalarına özel 89,90 TL gibi uygun fiyata ayrıca istenildiği takdirte kredi kartlarına 6 taksit imkanı ile satın alabileceğiniz bu ürünü sakın kaçırmayın. Piyasaya göre aynı ürünü çok daha fazla para ödememek için Şok aktüel mağazalarının her hafta Çarşamba günleri için özel olarak yayınladığı kataloğu takip ederek onlarca fırsat ürününü cazip fiyatlara satın alma imkanı bulabilirsiniz. Şok 6 Temmuz 2016 tarihinden itibaren satışa sunulacak bu ürünler stoklarla ve renklerle sınırlı olup bazı ürünler her Şok marketlerinde bulunmayabileceğini hatılatırız. En güncel Şok Market indirim katalogları için bizi takip etmeye devam edin.

ŞOK Market 6 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler

 • Zehra

  Çamaşır deterjanlarında güzel indirimler başlamış. Bu güzel ürünleri bu fiyatlara kaçırmak ayıp olur 😊

 • Yusuf

  Ahşap sarj yuvası görünüşü çok hoş sırf süs için bile alınabilecek bir ürün. Yüksekte olan prizler içinde ideal.

 • Kübra

  Deniz için gerekli olan şeyler gelmiş Deniz şortu, deniz terliği, plaj havlusu uygunken alalım ve deniz sezonunu açalım artık 🙂

 • Yasemin

  Seyahat çantaları yanına çok birşey almayanlar için gayet ideal bir çanta . Kısa seyahat edenler yanına çok birşey almayanlar bu çantayı almalılar .

 • Gamze

  Güral hep kaliteli ürünler yapmıştır porselen tabakta da şaşmaz 🙂 Yine harikadır eminim . Kesinlikle alınmalı ve kiyabilirsen kullanılmalı :))

 • Neriman

  Katlanabilir tost makinelerini ben kullandım ve o ürüne bayıldım şimdi bir tane dah mı alsam bu harika masalardan 🙂

 • Yaren

  90 tl ye tost makinesi bu zamanda bulmak zor . Böyle fırsatları ayağımıza kadar getirmişken değerlendirmeliyiz