Şok 7 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 7 Eylül 2016 tarihli indirim kampanyalarının bulunduğu aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Yüzlerce kaliteli marka üründe cazip indirim fırsatları yeni haftada Şok marketlerde sizleri bekliyor olacak.

Şok 7 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 7 Eylül Çarşamba gününe özel mağazalarında satışa sunacağı indirimli ürünlerin yer aldığı aktüel ürün katalogları yayında. Her hafta olduğu gibi bu haftada Şok marketleri her evin ve kişinin ihtiyacı indirimli ürün fırsatlarını marketlerinde satışa çıkarıyor. İndirimli ve hesaplı alışveriş yapmak isteyen vatandaşların uğrak yeri haline gelen Şok marketleri 7 Eylül 2016 tarihli aktüel ürün broşürlerindeki %50 lere varan indirim kampanyaları sayesinde müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Şok 7 Eylül 2016 tarihli indirim günlerinde öne çıkan fırsat ürünleri ise; Piranha Zoom 4 Tablet, Blitz Bluetooth hoparlör, Rulo Santranç Takımı, Hakan Lisanslı Erkek / Kız Çocuk Çantası, Pritt Marka Kalem Çeşitleri, Tursil Deterjan Çeşitleri %25 İndirimli, Cecile Bayan Parfüm, Blitz 16GB OTG Usb Flash Bellek ve pek çok daha fazla ürün çeşitinde muhteşem avantajlı fiyatlar yeni haftada Şok marketlerinde satışa çıkıyor.

Şok marketleri hafta içi ve hafta sonuna özel olarak hazırlanan aktüel ürün broşürlerindeki uygun fiyatlar sayesinde vatandaşlar tarafından en çok tercih edilen marketler zinciri olmaya devam ediyor. 7 Eylül 2016 Şok Market aktüel ürün kataloğunda her kesim bütçeye uygun çok cazip indirim fırsatları bulunuyor. Kataogda bulunan bazı ürünler sınırlı stok ve renklerde satışa sunulacak olup tüm Şok mağazalarında satışa sunulmayabilir. Şok aktüel ürün kataloglarından en erken haberdar olabilmek için bizi takip etmeye devam edin.

ŞOK Market 7 Eylül 2016 Aktüel Ürünler

  • Kemal

    Okul için termos bile gelmiş Şok öğrencilerimizi çok düşünüyor 🙂 Teşekkürler Şok

  • Gamze

    Sinbonun ürünleri kaliteli dikey süpürgelerin fiyatı da normale göre iyi 🙂