Şok 8 Haziran 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Market 8 Haziran Çarşamba gününe özel indirimlerin yer aldığı aktüel ürün kataloğu dağıtılmaya başlandı. Muhteşem indirim kampanyalarının bulunduğu katalogdaki ürünleri kaçırmayın.

Şok 8 Haziran 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 8 Haziran 2016 gününden itibaren mağazalarında satışa sunacağı ürünlerinin bulunduğu indirim kataloğunu yayınladı. Şok marketleri müşterilerine özel her hafta kaliteli markaların ürünlerini piyasaya göre çok daha uygun fiyatlara satışa sunduğundan en çok tercih edilen marketler arasında yer alıyor. Yüzlerce ürün çeşiti ve her bütçeye uygun ürün yelpazesi ile vatandaşların sürekli takip ettiği Şok mağazalarında yeni haftada aile ekonomisine katkıda bulunacak pek fazla ürün çok uygun rakamlara satışa çıkıyor. Şok 8 Haziran ve her hafta Çarşamba günlerine özel yaptığı indirim fırsatları ile vatandaşların ilgi odağı haline geliyor. Türkiye’ nin en çok tercih edilen mağazaları arasında yer alan Şok marketlerinde bu hafta Çelik Kettle, Döküm ızgara tava, Küçük spor sırt çantası, Kawai kulaklık gibi ürünlerde indirimli fiyatlar sizleri bekliyor olacak. Bu haftanın hem fiyatı hemde kalitesi ile dikkat çekecek fırsat ürünü ise; Sinbo Cam Doğrayıcı oluyor. 1000ml cam kase, 300ml parçalama kapasitesi, 2 farklı hız ayarı, çalışma esnasında bıçaklara ulaşmayı önleyen güvenlik sistemi, paslanmaz çelik bıçak ve 300 W gücünde olan bu ürün 2 yıl sinbo garantisi bulunmakta olup Şok mağazalarına özel 49,90 TL gibi uygun fiyata yeni haftada raflarda yerini alıyor. Şok marketlerinin her haftaya özel olarak sunduğu indirimli ürünler sayesinde vatandaşlar piyasaya göre aynı ürünleri çok daha hesaplı fiyata almanın keyfini yaşıyor. Bu muhteşem indirim fırsatları duyan ve gören vatandaşlar kampanya tarihinin ilk günü Şok mağazalarına akın edeceğinden ürünler kısa zamanda tükenecektir. Bu yüzden 8 Haziran 2016 tarihinde Şok mağazalarına erken saatlerde uğramanızı önermekteyiz. En güncel Şok indirim katalogları için bizi takip etmeye devam edin.

ŞOK Market 8 Haziran 2016 Aktüel Ürünler

  • Sinan

    Katlanır masaların bir ara siyahi gelmişti bir daha ne zaman gelir acaba ?

  • Sena

    50 tl ye çelik kettle harika bir ürün. Al ve yepyeni kullan kesinlikle kaçırmam.

  • Ceyda

    Cam doğrayıcının çok rahat olduğunu düşünüyorum. Çünkü içi gözükmediğinde açıp bakmak zorunda kalsanda cam olunca rahatlıkla dışardan bakabilirsin. Fiyatı da cok uygun.