Şok 9 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 9 Aralık Çarşamba günlerinin vazgeçilmezi haline gelen aktüel ürün kataloğu yayınlandı. Yeni haftada yüzlerce üründe muhteşem indirimler Şok marketlerde sizleri bekliyor olacak.

Şok 9 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Market 9 Aralık 2015 Çarşamba günlerinin merakla beklenen indirimli fırsat kataloğun bu hafta yok yok. Yüzlerce üründe çok cazip fiyat indirimleri sunan Şok marketler zinciri bu haftaya diğer marketlere göre pek hayli iddaalı giriyor. Bu haftanın kataloğu elimize biraz geç ulaştığından dolayı siz değerli ziyaretçilerimize son 2 gün kala vermek zorunda kaldık. Ancak fırsatlardan geç haberdar olmanız fırsatları kaçırmış olmak anlamına gelmiyor 🙂 . Şok Market her hafta birçok kaliteli markanın ürününü her kesimin bütçesine göre mağazalarında satışa sunmaya devam ediyor. Hesaplı alışveriş yapmak isteyen vatandaşların uğrak yeri haline geldiği Şok marketlerde bu hafta Elektronikten, Led tvlere, Oto aksesuarlarından, temizlik ürünlerine ve meyve sebzeye kadar pek fazla üründe %50 lere varan indirimler görmekteyiz. 9 Aralık 2015 tarihinde Şok Market Yeni haftada hem kalitesiyle hemde fiyatıyla müşterileri tarafından ilgi göreğini düşünüdüğümüz fırsat ürünü ise; Apple İPhone 5S Akıllı cep telefonu oluyor. 4,0″ Ekran boyutu, 16 GB depolama alanı, 8 Mp isight kamera, 640×1136 pixel ekran çözünürlüğü, Touch ID parmak izi sensörü ve İOS işletim sistemi bulunan bu ürün 2 yıl Apple Türkiye garantisi olup 1699,00 TL lik indirimli fiyatıylada tercih edilebilecek bir ürün olarak görünüyor. Şok 9 Aralık 2015 tarihinde satışa sunacağı bu ürünler stoklarla ve renklerle sınır olup hızlı bir şekilde tükeneceğinden acele etmenizde fayda var. Her hafta Çarşamba günlerinin merakla beklenen fırsat kataloğu için bizi taki petmeye devam edin.

ŞOK Market 9 Aralık 2015 öne çıkan ürünler

  • Apple İPhone 5S Cep Telefonu
  • Sinbo İnfared Isıtıcı
  • Autokit Oto Koltuk Kılıfı
  • Sinbo Saç Kurutma makinesi
  • SeG Marka Smart Led TV Televizyonlar

ŞOK 9 Aralık – 15 Aralık Arası Aktüel Ürünler Kataloğu

Önemli not;

Şok Aktüel ürünler 9 Aralık, 10 Aralık, 11 Aralık, 12 Aralık, 13 Aralık, 14 Aralık, 15 Aralık 2015 tarihlerinde geçerlidir.