Şok 16 Kasım 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 16 Kasım 2016 indirim günlerine özel olarak hazırlanan aktüel ürün kataloğunu yayınladı. Yeni haftada Şok marketlerde satışa sunulacak muhteşem indirimli ürün fırsatlarını sakın kaçırmayın.

Şok 16 Kasım 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Market 16 Kasım Çarşamba gününe özel muhteşem indirimlerin yer aldığı aktüel ürün kataloğu yayınlandı. Şok marketleri yeni haftada müşterilerine özel olarak hazırladığı muhteşem indirimli ürün kampanyaları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Hafta içi ve hafta sonuna özel olarak hazırlanan Şok aktüel ürün kataloglarındaki indirimli ürün fırsatlarını takip eden vatandaşlar piyasaya göre pek çok çeşit ürünü çok daha hesaplı ve uygun fiyatlara satın alma imkanı buluyor. Sizlerde 16 Kasım 2016 Şok Market aktüel ürün kataloğunda hangi ürünlerde ne kadarlık indirimler yapıldığını merak ediyorsanız aşağıdaki paylaşmış olduğumuz aktüel ürün broşürlerini inceleyebilirsiniz.

Şok 16 Kasım 2016 tarihli dikkat çeken fırsat ürünleri ise; Notebook Sırt Çantası, 2 Bölmeli 10 Gözlü Kitaplık, Kütahya Porselen 2’li Rüya Fincan Seti, Farklı Renklerde ve Ölçülerde Erkek Kemeri, Cafe Crown Beyaz Çikolatalı Mocha 16’lı Bardak Hediyeli, Ariel 7 kg Dağ Esintisi, Sinbo Saç Kurutma Makinesi, Sinbo Şarj Edilebilir Saç Kesme Makinesi, Sinbo Saç Maşası, Sinbo Saç Şekillendirici Bukle ve Sinbo Saç Düzleştirici gibi pek çok kaliteli marka ürün yeni haftada inanılmaz indirimli fiyatlara Şok mağazalarında satışa çıkıyor.

Şok marketler zinciri yeni haftada sadece indirimli ürün fırsatları satışa sunmayla kalmayıp 25 TL üzeri alışveriş yapan müşterilerine bazı ürünleri çok daha hesaplı fiyatlara satın alma imkanı tanıyor. Şok 16 Kasım 2016 tarihli aktüel ürün kataloğunda yer almakta olan ürünler stoklarla ve renklerle sınırlı olup yoğun ilgiden dolayı hızlı bir şekilde tükenmektedir. Sizlerde bu indirimli ürün kampanyalarından faydalanarak alışveriş yapmak için Şok marketlerine fırsat tarihi ilk günü erken saatlerde uğramayı sakın unutmayın. Şok Market aktüel ürün kataloglarından en erken haberdar olabilmek için bizi takip etmeye devam edin.

Şok Market 16 Kasım 2016 Aktüel Ürün Katalogları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Merve dedi ki:

    Saç kurutma makinesi baslığı sayesinde çok iyi kurutuyor hemde aşırı ısınma koruması olması çok güzel

  2. Hasan dedi ki:

    2 Gözlü 10 bölmeli kitaplık ideal boyutlarda ne az ne çok tam ortasında bir karar

BİR YORUM YAZ