Şok 23 Kasım 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 23 Kasım 2016 tarihli merakla beklenen aktüel ürün kataloğundaki kampanyalı ürünler belli oldu. Yeni haftada Şok marketlerde yüzlerce çeşit ürünü çok uygun fiyatlara satın almak mümkün.

Şok 23 Kasım 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Market 23 Kasım Çarşamba gününe özel olarak hazırlanan aktüel ürün fırsatlarının yer aldığı katalogları yayınlandı. Şok marketleri her hafta birbirinden güzel ve kaliteli marka ürünleri mağazalarında %50 lere varan cazip indirim fırsatları ile satışa sunmaya devam ediyor. Özellikle indirimli alışveriş yapmayı seven vatandaşların uğrak yeri haline gelen Şok marketleri müşterilerinin talep ettiği pek çok ürünü hesaplı ve uygun fiyatlara reyonlarında yer veriyor. 23 Kasım Şok Market aktüel ürün kataloğunda hangi ürünlere yer verilmiş ve bu ürünlerde ne kadarlık bir indirim yapılmış ve dahası için aşağıda paylaşmış olduğumuz aktüel indirim broşürleri inceleyebilirsiniz.

Şok 23 Kasım 2016 tarihli dikkat çeken fırsat ürünleri ise; Sinbo Mini İnfared Isıtıcı, Omak Elektrikli Battaniye, Sinbo SBS-4429 Dijital Baskül, Masfallı Duş Seti, Metal Bölmeli Deterjan Kutusu, Canlı Çicek Orkide, Sesli Peluş Oyuncak, Superfresh Slim Pizza 1 Alana 1 Bedava, Çocuk Adaptörlü Klozet Kapağı, Pantene – Fairy – Ariel – Gilette – Orkid – Febreze gibi Temizlik ve Kişisel Bakım Ürünleri ve Colgate – İpana ve Oral B gibi bilindik marka ürünlerde muhteşem indirimli fiyatlar yeni haftada Şok marketlerinde.

Haçta içi ve hafta sonuna özel olarak yayınlanan Şok market aktüel ürün kataloğunu takip eden vatandaşlar piyasaya göre pek çok ürünü çok daha avantajlı fiyatlara satın alma imkanı buluyor. Şok Aktüel ürün kataloglarında bulunan ürünler sınırlı stok ve renkte satışa sunulacak olup yoğun ilgi nedeniyle hız bir şekilde tükenmektedir. Sizlerde almak istediğiniz ürünlere sahip olmak için 23 Kasım 2016 Şok Market indirim günlerini kaçırmayın, stoklarla sınırlı bu ürün fırsatlarını kaçıran üzülecek. En güncel Şok market aktüel ürün kataloglarından haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

Şok Market 23 Kasım 2016 Aktüel Ürün Katalogları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Melek dedi ki:

    Sinbo ürünlerinden süpürgelerini beğeniyorum . Gayet kaliteli ürünler tercih edilmeli

BİR YORUM YAZ