Şok 26 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 26 Ekim 2016 tarihine özel olarak hazırladığı aktüel ürün kampanyalarının bulunduğu kataloğunu yayınlandı. Kaliteli ürün uygun fiyatın adresi Şok marketlerde indirimler tüm hızıyla devam ediyor.

Şok 26 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Market 26 Ekim Çarşamba indirim günlerine özel merakla beklenen aktüel ürün kataloğu yayında. Yeni haftada Şok marketlerde yüzlerce üründe cazip indirim fırsatları sizleri bekliyor olacak. Her hafta birbirinden güzel ve kaliteli marka ürünleri mağazalarında çok uygun fiyatlara satışa sunan Şok marketleri bu haftayada dopdolu indirimli ürün kampanyaları bulunan broşürlerle muhteşem bir giriş yapıyor. Özellikle indirimli ve hesaplı alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar 26 Ekim Şok Market aktüel ürün broşürlerindeki cazip indirimli ürünlere bakmasını tavsiye ediyoruz.

Şok 26 Ekim 2016 tarihli dikkat çeken kampanyalı ürünler ise; LG 32″ Led TV, Kawai Uydu Alıcısı, King Marka Saç Düzleştirici, Saç Maşası, Erkek Bakım Seti ve Saç Kurutma Makinesi çok özel fiyatlara ayrıca Paşabahçe Marka Kapaklı Makaron Patisserie, Village Karaf, 6’lı Çay Bardak, Kavanoz, 3′ lü Bardak, Breakfast Club 2’li Saklama Kabı, Gourmet Saklama Kabı Seti gibi ürünler indirimli fiyatlara satışa çıkıyor. Ayrıca satışa çıkacak 1 Alana 1 Bedava ve İkincisi %50 indirimli ürünleride sakın kaçırmayın.

Her kişinin ve evin ihtiyacı ürünleri her hafta mağazalarında piyasaya göre çok uygun fiyatlara satışa sunmaya devam eden Şok marketleri vatandaşlar tarafından en çok tercih edilen marketler zinciri arasında yer alıyor. Şok 26 Ekim tarihli aktüel ürün kataloglarında yer almakta olan ürünler sınırlı sayıda ve stoklarla satışa çıkacağından hızlı bir şekilde tükenecektir. Sizlerce bu indirimli ürünlere tükenmeden sahip olmak istiyorsanız 26 Ekim 2016 tarihinde Şok marketlere uğramanızı önermekteyiz.

Şok Market 26 Ekim 2016 Aktüel Ürün Katalogları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ravza dedi ki:

    Macaron ürünler tatlı bir takım oluşturmak için güzel fırsat. Ürünler de ucuz ama başka bir takımını kullandım kaliteli idi .

BİR YORUM YAZ