Şok 7 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 7 Aralık 2016 tarihli cazip indirimli ürün kampanyalarının bulunduğu aktüel ürün kataloğu yayınlandı. Yeni haftada Şok marketlerinde onlarca üründe muhteşem indirim fırsatları sizleri bekliyor olacak.

Şok 7 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 7 Aralık Çarşamba günü mağazalarında hesaplı fiyatlara satışa sunacağı fırsat ürünleri belli oldu. Her hafta birbirinden güzel ve kaliteli marka ürünleri mağazalarında inanılmaz indirimli rakamlara satışa sunan Şok marketleri vatandaşlar tarafından en çok tercih edilen ve sevilen marketler zinciri olmaya devam ediyor. İndirim denilince ilk akla gelen marketler zinciri olan Şok mağazalarında indirimler bitmek bilmiyor. 7 Aralık Şok aktüel market kataloğunda hangi ürünler satışa çıkıyor ve bu ürünlerde ne kadarlık bir indirim yapıldığını merak ediyor iseniz aşağıdaki katalogları inceleyebilirsiniz.

Şok 7 Aralık 2016 tarihli dikkat çeken fırsat ürünleri ise; Sinbo 2500W İnfared Isıtıcı, Çok Amaçlı Teleskopik Ayak, Sinbo Yumurta Pişirme Makinesi, Sinbo Cam Doğrayıcı, Cem Stylish Stone Tava Set 2’li, Kışlık Erkek Outdoor Ayakkabı, Ayakkabılık, Oyuncak Ev Aletleri, Dove Yoğun Onarıcı Şampuan 600ml Aynalı Tarak Seti Hediyeli, Kapaklı Kase Takımı 2’li, Paşabahçe Kuşlar 12 Parça Çay Seti ve Komili Bebe Çocuk Bezi Dev Ekonomik Paket gibi ürünler bu hafta Şok marketlerinde hesaplı ve uygun fiyatlarla satışa sunuluyor olacak.

Aile ekonomisini ve cebini düşünen vatandaşlar her hafta Şok marketlerinin aktüel ürün kataloglarını takip ederek evinin ve kendisinin ihtiyacı pek çok ürünü piyasaya göre çok daha avantajlı fiyatlara satın alma imkanı buluyor.  Şok Market 7 Aralık 2016 tarihli aktüel ürün kataloğunda yer almakta olan ürünler stoklarla sınırlı olmakla beraber yoğun ilgi nedeniyle hızlıca tükenmektedir. Almak istediğiniz ürünler için acele edin, stoklarla sınırlı bu ürün kampanyalarını kaçırmayın.

Şok Market 7 Aralık ve 10 Aralık 2016 Aktüel Ürün Fırsatları

 • Yaren

  Saklama kabları çok kullanışlı insan alıp kenara koymalı

 • Kübra

  Izgara tavaları gerekli mi kullanışı nasıl

 • Melek

  Şehzadenin çelik tencereleri nasıl?

 • Pelin

  Şok bu hafta güzel geldi bir kaç haftanın acısını çıkarttı böyle haftalar bekliyorum

 • Huriye

  Paşabahçe bardakları kalite ve şekilden en iyisi severek kullandığım bardak takımları

 • Yasemin

  Teknolojik ürünler çok sık gelmiyor bence bu konuya bir el atılmalı

 • Yasemin

  Yumurta pişirme makinesini kullandım ve fikirlerimi söylemek istiyorum . Yumurtayı tam istediğim gibi pişiriyor. Beğenerek kullandığım bana kolaylık sağlayan bir ürün